Výjezdový seminář v kavárně


Dne 22. 10. se konal již tradiční „výjezd“ v rámci předmětů Projektové aktivity a Terénní projekt. Jako zázemí nám posloužila Kavárna Alternativa, kde jsme hodovali skoro celý den. Vše začalo v deset hodin ráno. Ten čas byl pro některé matoucí, takže se dostavili na místo i s hodinovým předstihem.

Po krátkém seznámení typu, jak se jmenuješ a odkud jsi, začalo představování projektů. Projekt SocialStars si pro nás připravil krátké divadlo, za to my jsme měli pouze nudnou prezentaci.

Potom začala práce na MetaProjektu, který se v úvodu zapomněl představit. Nováčci si mezitím dělali Belbínův test týmových rolí.

Po příchodu z obědu nastal napínavý okamžik. Do teď jsme nevěděli, kdo se přidá k našemu týmu – „Infověda napravo, SocialStar nalevo“. K našemu překvapení se náš dvoučlenný tým (Anetka se rozhodla ve studiu již nepokračovat) rozrostl o šest nových členů.

V týmu jsme si rozdělili úkoly a stanovili, kdo bude mít co na starosti. Můžete se těšit na nové rubriky a vyšší intenzitu článků na blogu. Chtěla jsem navrhnout, aby tento článek psal někdo z nováčků, ale všimla jsem si, že pozvánky a reporty z akcí byly přiřazeny mně, takže mi nic jiného nezbylo. 🙂

Letošním hostem byl fotograf Jiří Dobrý. Fotografie týmu Social Stars jste si už určitě všimli na Facebooku. My jaksi nemáme kde jej publikovat, takže ji najdete v menším provedením dole pod článkem.

Zbývá už jen poděkovat organizačnímu týmu – Mgr. Anně Janíkové Ph.D., Mgr. Kamilu Matulovi a Mgr. Štěpánce Tůmové za příjemně strávený den. 🙂

Pavel, Eva, Světlanka, Jana, Marek, Lucka, Klára, Nikol, Petra

Pavel, Eva, Světlanka, Jana, Marek, Lucka, Klára, Nikol, Petra

[srizonfbalbum id=13]

 

, ,