INFOTÝDEN: události v týdnu od 25.5. do 31.5.2015


Zkouškové je období, kdy se vám zavaří mozek, ale díky vysokým teplotám se vám může zavařit i notebook. Bohužel, ne každý si může dovolit ty nejlepší a „nejvymakanější“ kousky a musí se vybírat s rozumem. Někteří z nás notebook každou chvíli někde nosí, do školy, do práce… Tady je výběr 8 notebooků pro časté přenášení.

Ve zkouškovém často potřebujeme vypnout, abychom se z toho učení nezbláznili. Na EDNA.CZ přinesli zajímavý článek o nových seriálových novinkách v létě. Na spoustu z nich se sama těším. Koukněte zde.

Windows 10 mají maskota. V Japonku strašně miluji anime a právě anime postavička bude tváří reklamy na Windows 10. No koukněte na ni zde.

Google na svého medvídka jen tak nezapomene. Vyhledávacího medvídka Google vymyslel jako aprílový žert. Evidentně se to lidem tak zamlouvalo, že si Google zažádal o patent. Možná budeme mít doma vedle sebe místo dálkového ovladače přítulného medvídka. Já se už těším. Více zde.

Hesla, hesla a zase hesla. To je jedna z nejdiskutovanějších věcí na světě. Evidentně se lidé nedokáží poučit. Teď Google přišel s dalším odhalením (které není pro některé ani zas tak překvapivé), a to, že kontrolní otázky jsou nebezpečné. Více zde.

, , , , , ,