INFOTÝDEN: události v týdnu od 22.6. do 28.6.2015


Hurá, prázdniny jsou tady! Možná, že pár z vás má ještě nějaké úkoly, ale věřím, že se to rychle zvládne. 🙂 Jelikož je tohle poslední INFOTÝDEN před prázdninami, tak mám pro vás tipy, na co se byste se mohli přes prázdniny koukat, co musíte stoprocentně za svůj život vidět a podobně.


Po zkouškovém určitě plánujete, že doženete všechny seriály za poslední měsíc nebo dva. A mám pro vás tip od Katky (pokud sledujete náš Facebook) na seriál, který se vrací do 80. let, tedy období, kdy vznikaly první počítače. Přiznávám, že jsem ho ještě neviděla, ale rozhodně má své místo na seznamu seriálů na léto. Jmenuje se Halt and Catch Fire a přečíst si o něm můžete na IMDB nebo ČSFD. Trailer najdete na serveru YouTube.

Na serveru ExtraStory najdete seznam 16 míst, kam se určitě měli podívat, než zemřete. Název článku sice není nic moc, ale musím s ním souhlasit. Jsou fakt nádherné a určitě bych je ráda viděla. Pokud nemáte plány na prázdniny, můžete vyrazit, i když pravda, některá místa jsou trochu z ruky.

Pokud ale stále nevíte, kam jet a do zahraničí se vám moc nechce, mám pro vás tip na sever, který vám poradí, kam se vydat za krásami a zajímavostmi Česka. Mrkněte na web Kudy z nudy nebo se rovnou staňte fanouškem na Facebooku.

Už brzy se v českých kinech objeví nejnovější film s Terminátorem. V hlavní roli nemůže chybět pochopitelně Arnold Schwarzenegger, který coby představitel jedné ze svých nejslavnějších filmových postav neztrácí své „osobité kouzlo“ ani po letech. Rozhodl se, že svůj film trochu „zpropaguje“ a zároveň podpoří dobrou věc. A tak překvapil své fanoušky v muzeu voskových figurín. Sama se na to video občas podívám, pokaždé mě pobaví.

Na Primě začali vysílat seriál Tři mušketýři. A připadali vám ty kulisy povědomé? Není divu, většina se točila u nás. Kde natáčení probíhalo, se dozvíte na webu Primy, nebo v rozsáhlejším článku na serveru Lidovky.cz.

No a kdybyste si náhodou chtěli také něco přečíst, redaktoři iLiteratura.cz pro vás vybrali knihy na letošní prázdniny. Vybere si určitě každý, nabídka je opravdu vynikající a to pro jakýkoliv žánr.

, , , ,