INFOTÝDEN: události v týdnu od 18.5. do 24.5.2015


Youtube, které letos slavilo 10. jubileum, vytvořilo anketu deseti nejoblíbenějších reklam právě za uplynulých 10 let. A která Vám připadá nejvtipnější, nejoriginálnější, nejméně vlezlá či jakkoli prostě nej? Článek na m-journal.cz.

Jste návštěvníky Moravskoslezské vědecké knihovny v Ostravě? Nebo alespoň tušíte, kde sídlí? Víte o jejich problémech s umístěním a stavbou nové budovy? Také vám stávající prostory připadají nedostatečné? Desítky osobností vyjádřily svůj názor nad znovuotevřenou diskuzí o budově a místě pro „vědárnu“ v Ostravě. Čtěte na ostravan.cz.

A teď trošku toho retra. Je to již čtvrt století, co Microsoft vydal Windows 3.0. Mladší generace, ale i ti starší, kteří tento systém pamatují, mohou zavzpomínat u galerie na stránkách zive.cz.

Jak se vyvíjí web s přechodem na HTML5? Jaké jsou výhody a výhledy do budoucna? To vše si můžete přečíst na stránkách inflow.cz.

A také jedna čerstvá aktualitka: na www.inforum.cz již nyní naleznete příspěvky v on-line sborníku z této konference, tedy INFORUM 2015, která probíhalo (a ještě probíhá) 26. a 27. května v Praze.

, , , , , , , , ,