INFOTÝDEN: události v týdnu od 20.4. do 26.4.2015


Myslíte si, že jste kdoví jak sečtělí a že máte načteno do zásoby? Na Amazon.com je přehled „100 knih, které byste měli přečíst za život“. Tak schválně, kolik z nich jste přečetli vy?

A kdyby jste už náhodou vše z uvedeného odkazu měli přečtené, inspirovat se můžete z českých knižních novinek, uvedených na trh v dubnu na ceske-knizni-novinky.cz.

Google v minulém týdnu provedl avizovanou změnu ve svém vyhledávacím algoritmu. A v čem tato změna spočívá? Zásadní je upřednostňování webů, které jsou přizpůsobeny mobilním zařízením. Více na zive.cz.

Hackeři stále vymýšlí nové a nové metody, jak páchat škody. Nyní je tu útok, při kterém se pokouší dostat osobní údaje, a používají k tomu jméno České národní banky. Kdyby toho nechali a raději šli ven na sluníčko! Více informací o phishingovém útoku na lupa.cz.

A na závěr jedna narozeninová — vědeli jste, že 23. dubna 2015 oslavilo své první kulatiny, 10 let, vůbec první video umístěné na Youtube? Přejeme všechno nejlepší a vám doporučujeme, ať si přečtete více na m-journal.cz.

, , , , , , ,