INFOTÝDEN V KOSTCE: události v týdnu od 28.12.2014 do 4.1.2015


Pojďte se s námi podívat na novinky a zprávy, které se objevily v posledních dnech roku 2014 a v prvních dnech nového roku 2015… Na začátek pár přehledů o právě skončeném roce.

ROK 2014 V PŘEHLEDECH…

Rok 2014 skončil, a tak se můžete podívat na ty nejdůležitější události v oblasti IT. Více na zive.cz.

A co zajímavého se v roce 2014 událo ve vědě a technice? Odpovědi najdete na zive.cz.

Zajímá vás, jaké hardwarové technologie byly v minulém roce nejdůležitější? Pak se mrkněte na zive.cz.

Stahujete přes BitTorrent? Ať už ano, nebo ne, koukněte, co se nejvíce vyhledávalo a taky zřejmě stahovala v roce 2014. Info na zive.cz.


Jak dlouho sedíte během dne u počítače? Je to chvilka, nebo je to většina dne? A čím se na počítači zabýváte? To vám řeknou programy určené k monitorování času stráveného u počítače, které najdete na zive.cz.

Máte Windows 8.1? Tak byste měli dávat pozor — Google zveřejnil chybu v tomto systému, pomocí které se může útočník dostat kamkoliv. Více na zive.cz.

Co se oplatí stáhnout z Windows Store? Na tuto otázku vám odpoví článek na zive.cz.

Máte rádi 3D filmy a chodíte na ně do kina nebo máte doma 3D televizi, ale nebaví vás koukat se přes brýle? Brzy tomu bude konec — Toshiba přichází s novou technologií. Informace naleznete na zive.cz.

Máte předplacený OneDrive? Jistě si hlídáte dobu předplatného, aby jste nechtěně nepřišli o svá data. Tím se ale trápit nemusíte, služba uchovává data i po vypršení předplatného. Více na zive.cz.

Před nedávnem jsme vás informovali o „zrušeném“ filmu The Interview, resp. o zrušení jeho promítání v některých zemích či kinech. Po pár dnech vypuštění na internet se ale ukázalo, že se film stává trhákem. Koukněte na zive.cz.

, , , , , , ,