INFOTÝDEN V KOSTCE: události v týdnu od 8.12. do 14.12.2014


Instagramu roste oblíbenost. Možná je to tím, že  si jej vzal pod křídla Facebook, a nebo zkrátka tím, že lidé mají potřebu více a více sdílet všemožné, ale někdy i nemožné okamžiky svého života. V souvislosti s přibývajícím počtem uživatelů chystá Instagram jisté změny. Více na lupa.cz.

Změny chystá i již zmiňovaný Facebook. A to ve funkci vyhledávání. Bude již možné najít příspěvky vašich přátel, stejně tak jako veřejně dostupné příspěvky, ať už od dalších lidí nebo od stránek. Podrobnosti na lupa.cz.

Hra PixWords pobláznila Čechy. Svědčí o tom statistický přehled o tom, co Češi nejvíce hledají na Googlu — tzv. český Zeitgeist (Duch doby). Překvapivé je, že druhé místo v žebříčku vyhledávanosti obsadila Iveta Bartošová. Co si o tom myslet? Nejpopulárnější videa na Youtube pak byla ta z dílny ViralBrothers. Další výsledky k nahlédnutí na lupa.cz. Na webové adrese www.google.cz/zeitgeist se pak jistě můžete brzy těšit na celosvětovou verzi.

Máte na pracovním stolku málo místa, spoustu věcí a k tomu ještě velkou počítačovou bednu? Asus přišel s řešením! Mini počítač! Nezabírá skoro žádné místo a také není hlučný. Čtěte na zive.cz.

 

, , , ,